Pozycjonowanie stron internetowych

Posiadasz własną stronę internetową, jednakże nie wiesz, w jaki sposób dokonać jej optymalizacji, aby pojawiała się wyżej w rankingach wyszukiwania Google? Znalazłeś się we właściwym miejscu!

Pozycjonowanie stron internetowych jest istotną kwestią w pozyskiwaniu nowych klientów. Co cechuje moją pracę?

Umowa zawierana na krótki czas

Nie masz ochoty podpisywać umowy na rok czy nawet dwa lata? Preferuję indywidualne podejście do długości naszego kontraktu, który zadowoli każdego z nas.

Wcześniejszy audyt Twojej witryny

Przed rozpoczęciem współpracy dokonuję szczegółowego audytu witryny w celu dobrania optymalnych działań. Większość agencji wykonuje to dopiero od momentu rozpoczęcia obowiązywania umowy.

Cykliczne i dokładne raporty działań

Co miesiąc otrzymujesz ode mnie raport z działań, które zostały przeze mnie wykonany. Czarno na białym zobaczysz, co zostało wdrożone w mijającym miesiącu.

Na co pozwala pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie witryny pomoże Twojej firmie zdobyć nowych klientów, którzy będą do Ciebie regularnie wracać. Ponadto pozwala w wyjątkowy sposób podnieść autorytet Twojej marki. Wyobraź swoją sytuację, w której Twoja witryna wyświetla się wyżej w wynikach wyszukiwania od Twoich konkurentów. Fajne uczucie, prawda? Rozpocznijmy działania nad tym już dziś, aby za kilka miesięcy widzieć efekty naszych wspólnych działań!

Poznaj opinię moich klientów

Co sądzą o mnie firmy, które zdecydowały się na współpracę ze mną?

KRIS-BUD.INWEST

“Bardzo polecam usługi Pana Mariusza. Świetna strona internetowa, którą wykonał, przynosi wielu nowych klientów. W czasie trwania projekty wykazał się sporym profesjonalizmem oraz zaangażowaniem”

DOMY NA SKRAJU

“Dzięki kampaniom w Google Ads, udało nam się sprzedać prawie wszystkie domy w ramach naszej inwestycji. Nasza współpraca poukładana jest w taki sposób, że przy przyszłych inwestycjach na pewno ponownie skorzystamy z Pana usług.”

POS – BUD

“Prowadzenie konta w Google Ads przez Pana Mariusza, jest strzałem w dziesiątkę. Codziennie pozyskujemy nowych klientów, którzy cyklicznie chcą do nas wracać z coraz bardziej zaawansowanymi projektami budowlanymi.”

Potrzebujesz niezobowiązującej konsultacji przy swoim projekcie? Z chęcią Ci pomogę!