Pozycjonowanie sklepów internetowych

Stworzyłeś już swój wymarzony sklep internetowych, ale jest on zupełnie niewidoczny wśród konkurencji? Czas to naprawić, bo znalazłeś się we właściwym miejscu!

Pozycjonowanie sklepów internetowych jest procesem długotrwałym, ale przynoszącym wymierne efekty. Co cechuje moją pracę?

Umowa zawierana na krótki czas

Najbardziej zależy mi na zadowoleniu obu stron. W wielu przypadkach nie podpisuję umowy dłuższej niż pół roku. Jest to ukłon w kierunku Klientów, którzy nie lubią być ograniczani przez ramy czasowe.

Wcześniejszy audyt Twojej witryny

W przeciwieństwie do dużych agencji SEO, jeszcze przez podpisaniem umowy dokonuję audytu strony w celu stworzenia optymalnej strategii, aby założone cele osiągnąć w jak najkrótszym czasie.

Cykliczne i dokładne raporty działań

Charakteryzują mnie transparentne działania, dlatego każdy z moich Klientów dostaje pod koniec miesiąca raport, w którym zawarte są najważniejsze czynności, które zostały wykonane. Wiesz, za co płacisz!

Na co pozwala pozycjonowanie sklepów internetowych?

Do pozycjonowania sklepów internetowych należy podejść w sposób bardzo zindywidualizowany. Praktycznie każdy sklep jest inny (pod kątem ilości produktów, branży oraz technicznych ograniczeń), dlatego tak ważne jest odpowiednie dobranie strategii w celu zwiększenia widoczności w wynikach wyszukiwania Google, a w dłuższej perspektywie czasu – sprzedaży. Rozpoczynając pracę już dziś, efekty naszej pracy będą widoczne już za kilka miesięcy!

Poznaj opinię moich klientów

Co sądzą o mnie przedsiębiorstwa, które zdecydowały się na współpracę ze mną?

KRIS-BUD.INWEST

“Bardzo polecam usługi Pana Mariusza. Świetna strona internetowa, którą wykonał, przynosi wielu nowych klientów. W czasie trwania projekty wykazał się sporym profesjonalizmem oraz zaangażowaniem”

DOMY NA SKRAJU

“Dzięki kampaniom w Google Ads, udało nam się sprzedać prawie wszystkie domy w ramach naszej inwestycji. Nasza współpraca poukładana jest w taki sposób, że przy przyszłych inwestycjach na pewno ponownie skorzystamy z Pana usług.”

POS – BUD

“Prowadzenie konta w Google Ads przez Pana Mariusza, jest strzałem w dziesiątkę. Codziennie pozyskujemy nowych klientów, którzy cyklicznie chcą do nas wracać z coraz bardziej zaawansowanymi projektami budowlanymi.”

Potrzebujesz niezobowiązującej konsultacji przy swoim projekcie? Z chęcią Ci pomogę!