Audyt strony internetowej

Audyt strony internetowej to znakomity sposób na poznania najważniejszych błędów na witrynie. Ich późniejsza eliminacja pozwoli na zwiększenie widoczności serwisu wraz z poprawieniem konwersji.

Czym charakteryzują się audyty witryn internetowych realizowane przeze mnie?

Szybki czas realizacji

Od momentu zlecenia audytu witryny internetowej i dostarczenia wszelkich potrzebnych dostępów, potrzebuję 5 dni roboczych na wykonanie audytu. Jest to czas wystarczający do poznania wielu bolączek każdej witryny internetowej.

Pełne doradztwo

Efektem mojej pracy jest nie tylko “sucha” informacja na temat problemów, które koniecznie muszą zostać naprawione na serwisie. W ramach usługi oferuję również pełne doradztwo w zakresie wdrożenia poprawek zawartych w audycie.

Rozbudowany raport działań

Przygotowywane przeze mnie raporty mają zazwyczaj od 70 do nawet 100 stron. Jest to zatem gotowe kompendium wiedzy na temat strony lub sklepu internetowego. Całość wiedzy jest przedstawiona w sposób zrozumiały dla osoby nietechnicznej.

Co należy zrobić po audycie strony internetowej?

Wykonanie audytu strony internetowej to jedynie początek całości działań, które należy wdrożyć w celu poprawy widoczności witryny. Konieczne po tym będzie wdrożenie wszelkich zmian. Niezbędna będzie do tego pomoc specjalisty oferującego usługę pozycjonowania strony internetowej oraz programisty, który zajmie się bardziej technicznymi kwestiami.

Poznaj opinię moich klientów

Co sądzą o mnie firmy, które zdecydowały się na współpracę ze mną?

KRIS-BUD.INWEST

“Bardzo polecam usługi Pana Mariusza. Świetna strona internetowa, którą wykonał, przynosi wielu nowych klientów. W czasie trwania projekty wykazał się sporym profesjonalizmem oraz zaangażowaniem”

DOMY NA SKRAJU

“Dzięki świetnemu pozycjonowaniu, udało nam się sprzedać prawie wszystkie domy w ramach naszej inwestycji. Nasza współpraca poukładana jest w taki sposób, że przy przyszłych inwestycjach na pewno ponownie skorzystamy z Pana usług.”

POS – BUD

“Prowadzenie pozycjonowania przez Pana Mariusza, jest strzałem w dziesiątkę. Codziennie pozyskujemy nowych klientów, którzy cyklicznie chcą do nas wracać z coraz bardziej zaawansowanymi projektami budowlanymi.”

Potrzebujesz niezobowiązującej konsultacji przy swoim projekcie? Z chęcią Ci pomogę!